Агент продажби по телефона

Franchisng BG търси служители за дистанционната позиция Агент продажби по телефона за Optimysticа.

Optimysticа е компания, развиваща се в сферата на онлайн и SEO маркетинга, както и в постигането на оптимистични резултати за всеки един бизнес от 2006 г. Optimysticа извежда сайтовете на клиентите си на първо място в Google, с цел да увеличат значително продажбите си.

Оptimystica е помогнала над 200 компании, да се изкачат на челни места в най-голямата търсачка в света Google, превръщайки ги в най-влиятелните фирми в интернет за техния бранш.

Ако сте ориентирани към резултатите и искате да сте част от динамична компания, развиваща се в сферата на онлайн маркетинга, станете част от екипа на Optimystica!

Във връзка с разширяването на екипа на компанията, търсим Агент продажби по телефона.

Отговорности:

Провеждане на телефонни разговори с потенциални клиенти по предварително зададена бази с данни;

Уреждане на срещи с клиенти;

Предоставяне на информация на клиентите за нашите услуги;

Optimystica предлага:

Атрактивно заплащане;

Дистанционна работа;

Кандидатите да ни изпратят автобиография и актуална снимка.

Конфиденциалността е защитена по ЗЗЛД.

Franchising BG притежава и лиценз за подбор на персонал, узаконен от Националната Агенция по Заетостта с 2325/16.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

15.01.2021

Организация:

Franchising BG

Детайли за организацията:

Повече информация за Franchising BG може да получите ТУК