Експерт - RPA designer - София

Участие в оптимизацията на процесите в банката чрез внедряването на RPA технологии, гр. София - активна до 20.05.2021 г.

Основни задължения:
• Анализ на нуждите за оптимизация и идентифициране на най-подходящите процеси за роботизация;
• Комуникация с Бизнеса и анализаторите за формиране на бизнес логиката, детайлна функционална спецификация на изискванията за роботизация и създаване на тестови сценарии;
• Участие във всички фази на проектите по внедряване на RPA технологии: дизайн, разработка, тестване и внедряване на роботи;
• Поддръжка на роботите и процесите, оптимизирани с RPA технология.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше образование с минимална образователно-квалификационна степен Бакалавър в релевантна на позицията ИТ сфера;
• Предходен професионален опит с дизайн и внедряване на RPA технологии; възможност за дизайн и разработка със специализираните софтуери за разработка и внедряване на RPA технологии;
• Предходен опит в анализ и дизайн на процеси е предимство;
• Отлични аналитични умения;
• Силни комуникативни способности и умения за работа в екип;
• Английски език.
Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
• Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
• Възможност за професионално обучение и развитие.
Необходими документи за кандидатстване:
• Автобиография;
• Мотивационно писмо;
• Референции за участие в проекти за имплементиране на RPA технологии.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

03.06.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК