АКАУНТ МЕНИДЖЪР

Рекламна агенция Brand New Ideas е водеща агенция в областта на маркетинга и комуникациите. Обявяваме свободна позиция в отдел клиенти за длъжността Акаунт мениджър.

Изисквания:
- Опит на подобна позиция минимум 2 години;
- Висше образование, предимство в областта на маркетинга, комуникациите и рекламата;
- Компютърна грамотност MS Office;
- Организираност и умение за работа в екип;
- Креативност и отлични умения за комуникация;
- Желание за работа в динамична среда.

Задължения:
- Отговаря за връзките с клиентите на агенцията;
- Консултира клиентите в областта на маркетинга и комуникациите;
- Познава и актуализира информацията относно пазара и конкурентите;
- Участва в планирането и осъществяването на цялостни рекламни кампании.

Ако проявявате интерес, моля изпратете CV на български език, с актуална снимка и координати за обратна връзка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. \"Брюксел\" 1, София

Дата:

23.11.2017

Организация:

Бранд Ню Айдиъс

Детайли за организацията:

Повече информация за Бранд Ню Айдиъс може да получите ТУК