Специалист следпродажбено обслужване- София

Описание

Специалист следпродажбено обслужване
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Наш клиент – международна компания, търси да назначи служител на позиция:

Основни задължения:

- Изготвяне и административно обслужване на клиентските договори;
- Комуникация с клиенти, бизнес партньори;
- Въвеждане на информация в база данни;
- Изготвяне на различни справки и рипорти;

Изисквания:

- Висше образование;
- Много добри компютърни умения – MS Office;
- Английски език на работно ниво е предимство;
- Комуникативност, организираност, внимание към детайла, коректност, точност;

Какво предлагаме:

- Отлично възнаграждение;
- Работа в утвърдена международна компания;
- Стандартно работно време;

Ако отговаряте на посечените изисквания, изпратете Вашата актуална автобиография, посочвайки референтен номер TOP.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК