Social Media Specialist

Investor Media Group е водеща медийна компания, базирана в София. Портфолиото на медийната група включва ТВ, радио, онлайн и печатни медии.

Търсим да разширим екипа си със Social Media Specialist, който успява да бъде в крак с постоянните промени и нововъведения в социалните мрежи и да гарантира, че сайтовете от медийната група използват социалните платформи по най-добрия възможен начин.

Задължения:

- Изграждане и развиване на присъствието в социалните мрежи на сайтовете от медийната група, включително Facebook, Instagram и LinkedIn;
- Анализ на показателите на профилите в социалните мрежи.
- Изготвяне на регулярни отчети за представянето на профилите в социалните мрежи към маркетинг мениджъра;
- Анализ на подходящо съдържание за социалните мрежи спрямо спецификите на различните сайтове от медийната група и спрямо добри практики в сферата;
- Креативни решения за комуникация в социалните мрежи
- Следене на промените и нововъведенията във функционалностите на социалните платформи.
- Настройване, управление и оптимизиране на трафик и engagement кампании в рекламната платформа на Facebook.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Маркетинг

Специални умения:
Изисквания: - Година и половина опит в управлението на профили в социалните мрежи (Facebook, Instagram, LinkedIn) в компания или една година опит в рекламна агенция (представяне на портфолио от проекти ще се счита за предимство); - Опит в управлението на кампании в рекламната платформа на Facebook; - Опит с инструменти за анализ на профили в социалните мрежи; - Разбиране и вникване в дигиталния маркетинг и неговите специфики; Ние предлагаме: - Работа на 8 часов работен ден от понеделник до петък; - Трудов договор и осигуровки; - Обучение и развитие; - Работа по големи и предизвикателни проекти; - Работа в млад и приятен екип; - Много добро настроение и ведра атмосфера. Преимущества: - Дипломи; - Сертификати; - Препоръки. Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медии
Маркетинг
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Брюксел 1

Дата:

04.09.2018

Организация:

ИНВЕСТОР.БГ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК