Специалист Дигитален маркетинг

Human Capital Store търси Специалист Дигитален маркетинг. Компанията, която е наш клиент има офиси в София, Лондон и Виена. Мисията, която отличава клиента ни от другите е да се предлагат спиртни и вино напитки от доказани и бутикови производители, като в същото време се създаде клиентско преживяване с висока удовлетвореност.
Тази позиция има следните отговорности:
• Изготвяне и изпълнение на маркетинг план за представянето на компанията в социалните мрежи;
• Популяризиране на онлайн магазина на фирмата;
• Увеличаване на запитванията от потенциални клиенти.

Основните задачи, чрез които отговорностите се постигат са:
• Поддържане на фирмения сайт и социални страници;
• Подготвяне на информационен бюлетин и изпращане до клиенти;
• Работа със софтуери за реализация, изпълнение и анализиране на рекламни кампании като: Google Ads, Facebook, Instagram, Google Analytics и други подобни;
• Популяризиране на фирмения сайт чрез SEO практики.

Успешният Специалист Дигитален маркетинг:
• Притежава опит в разработване и управление на цялостни маркетингови стратегии за бранд позициониране и привличане на нови клиенти;
• Може да работи с Google Ads, Google Analytics, Facebook, Instagram;
• Има познания за SEO;
• Работи с лекота със следните MS приложения – Word, Excel, Outlook, PowerPoint;
• Използва креативно мислене в работата си;
• Отнася се отговорно и прецизно към поетите проекти;
• Организира самостоятелно работния си процес;
• Може да работи едновременно по няколко задачи, без това да повлиява на качеството на работа.

Нашият клиент тепърва започва своята дейност и Специалист планиране и закупуване ще работи в малък, но съставен от професионалисти екип. Човекът на тази позиция ще има възможност да създаде маркетинговата стратегия в компанията според добрите практики, които е приел за работещи от опита си до сега. Освен коректни трудови отношения, съобразени с българското законодателство, ще получите и много добро отношение от страна на мениджърите, както и разбиране и подкрепа.
При интерес към тази позиция, можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си. Услугите ни към кандидатите са безплатни.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Дигитален маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие
Търговия - уеб сайт

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

11.05.2020

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК