Работници за бране на гъби в Ирландия, Ълстър

Описание

Ирландия, ферма за гъби в провинция Ълстър
Търсим да наемем мъже и жени, двойки, семейства.

Отговорности:
- бране на гъби, подбиране по качество, сортиране, претегляне , почистване и подготвяне на стелажите и работните места, почистване и поддържане на инструментите за работа и работните платформи, поддържане и почистване на местата за пакетиране.

Изисква се:
- Възраст до 45 години;
- Селскостопански опит е предимство;
- Работливи и съвестни кандидати;
- Минимален английски е предимство.

Предлага се:
- Обучение през първите 6 месеца;
- Гъвкавост по отношение на работни дни, часове и смени;
- Заплащане – работа на норма, приблизително месечно възнаграждение 1000 – 1200 Евро след данъци;
- Бонуси за работници постигнали висока продуктивност;
- Квартира осигурена, 60 евро седмично;
- Настаняване веднага;
- Постоянни договори.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

01.11.2018

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК