Работници за земеделие - Португалия, бране на малини

Описание

ПОРТУГАЛИЯ, БЛИЗО ДО САН – ТЕОТОНИО
БРАНЕ НА МАЛИНИ В ОРАНЖЕРИИ ВЪВ ФЕРМА.

Работа /БЕЗ ЕЗИК/за жени, двойки, мъже.
Текущи единични бройки през сезона по заявка от фермата
От няколко години във фермата работят селскостопански работници от България заедно с непалци, индийци, украинци и други страни.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Грижи, бране, сортиране и опаковане на облагородени малини в оранжерии;
- Бране на малини, поддръжка и монтаж на оранжерии, опъване на въжета между коловете при малините за мъжете;
- Предимство при мъжете е правоспособност и добър опит с различни трактори и селскостопански машини;
НЕ СЕ ИЗИСКВА ЧУЖД ЕЗИК

Изисквания :

- Хора с опит в земеделската работа, особено за отглеждане и бране на меки плодове /малини, капини, боровинки, ягоди и др./.
- Да са сръчни, за да изпълняват норма, да са издържливи физически, мотивирани, да работят в групи.

- Жени /предимство/, мъже, двойки, от 20 до 50 години;
- Заплащане - всяка работа е на регламентирана норма, средно месечно чисти се получават между 1100- 1300 евро. Изплащане - месечно, до 10 число на следващ месец.
- Задължителни 40 работни часове седмично. Допълнителни часове - по желание на работника.
- Изплащат се премии за производителност /пример: реколта при минимален добив от 3 кг / час, всички килограми отгоре се заплащат допълнително по таблица/.
- Субсидия за храна 4.52 на ден /работни и почивни/, извънредният труд се заплаща 4.5 евро на час;

АКО ЗА СРОК ОТ 2 СЕДМИЦИ НЕ СЕ ИЗПЪЛНЯВАТ ПРОИЗВОДСТВЕНИТЕ ЦЕЛИ,която са за всички, НЕЗАВИСИМО ОТ СРОКА НА ДОГОВОРА, РАБОТОДАТЕЛЯТ ОСВОБОЖДАВА РАБОТНИКА.

- Квартира - нормални жилища или контейнери /сглобяеми къщички/, 2 - 4 души в стая - 14 квадратни метра. Наем – 120 евро месечно с включени консумативи.
- Безплатни вода, отопление, транспорт от жилището до работния район, веднъж седмично транспорт до централния град. ;
- На 1,5 км. има супермаркет;
- Пътуване - автобус / предварително работодателят изпраща билет - София- Португалия, като удържа стойността му от заплатата/ или самолет - по желание, закупен от работника предварително.

Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.
Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Документите и депозита могат да се внесат и в нашия офис в София.
По международни програми/бригади.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

05.03.2019

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК