Зооинженер - селекционер- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Във връзка с разрастване на дейността на наш клиент търсим:

Зооинженер - селекционер

Задължения и отговорности:
• Извършване на проби и селекционни дейности;
• Водене на първична документация;
• Въвеждане на първичната документация в селекционните документи;
• Отговаряне за определен брой овцевъдни ферми.

От Вас очакваме:
• Висше образование - специалност “Зооинженерство“;
• Активна шофьорска книжка, категория B;
• Основни компютърни умения;
• Готовност за пътувания в рамките на страната.

Компанията предлага работа на трудов догово и служебен автомобил.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.09.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК