Заварчици Северна Ирландия

Изисквания:

- Опит с MIG, MAG, TIG заваряване, минимум 1 година в средни инженерни приложения

- Четене и разбиране на технически чертежи

- Предимство минимален английски език /А1/, приемат се и кандидати без английски език.

- Силна работна етика по отношение на качеството, работното време и присъствието.

Заплащане и условия:

- Стартово заплащане 11.50 паунда на час.

- Гарантирани 168 часа минимум месечно.

- Възможност за извънреден труд.

- Осигурена квартира, самостоятелна стая, обзаведена, 375 паунда на месец, които се удържат от заплатата

- Платен отпуск –20 дни в годината и националните празници.

Задължения:

- Изработка и заваряване на различни сглобки до правилния стандарт.

- Пълна ежедневна проверка на безопасността на оборудването в района,

- Записване на прогресията на сглобките през производствения процес.

- Поддържане на високо ниво на подреденост в работното пространство.

- Спазване на всички процедури и политики на компанията.

- При необходимост, работа в извън работното време срещу допълнително заплащане.

Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.
Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

04.10.2019

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК