Инспектор качество / специалист качествен контрол – РЕДОВНА СМЯНА- Пловдив

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент - водещ производител на машини и съоръжения, търсим да назначим:

Инспектор качество / специалист качествен контрол – РЕДОВНА СМЯНА

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

Подготовка на документи за производствен контрол;
Работа с чертежи;
Извършване на производствен контрол на детайли и завършени изделия;
Рбота с измервателни уреди , следене на допуски;
Регистриране на установени несъответствия по време на контрол;
Анализ на несъответствия и даване на предложения за подобрения.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Средно или висше техническото образование;
Владеене на английски език ;
Умения за работа с техническа документация;
Умения за работа с измервателни уреди и инструменти;
Работа с MS Office;
Предишен опит във фирми производители на машини - е предимство;
Умения за работа с ERP - система - е предимство.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
Динамична и мотивираща работна среда;
Стриктно спазване договореностите между страните;
Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните
задължения;
Допълнително здравно застраховане;
Ваучери за храна - 200 лева;
Здравословни и безопасни условия на труд;
Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания, гарантираща спокойствие за Вас и Вашите семейства;
Осигурен безплатен транспорт от: Пловдив, Сопот и Карлово .

Ако търсите ново предизвикателство в утвърдена производствена компания, не се колебайте да се свържете с нас на тел: 0885704235 или да кандидатствате по обявата.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Категория:

Инженерни дейности
Специалист - качество

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

12.10.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК