Механик, промишлено оборудване- Медникарово

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, международна производствена компания, лидер в своята област, търсим да назначим мотивиран, отговорен и дългосрочно ориентиран служител за позицията:

Механик, промишлено оборудване

Отговорности:

- Осигурява безаварийна и надеждна работа на производстеното оборудване и съоръженията;
- Извършва дейности по монтаж, демонтаж и диагностика на детайли, механизми и цялостно оборудване;
- При получен сигнал, посещава незабавно съответното място на работната площадка за откриване на повреди и отстраняването им;
- Участва във всички планирани, текущи и аварийни дейности, свързани с производственото оборудване;
- Проучва и установява причините за настъпили повреди и аварии на машините и последиците от тях, участва активно в ремонта и поддръжката на електрически машини и апарати.

Изисквания:

- Техническо образование /средно или висше/ – Механика и Електроника ще се считат за предимство;
- Професионален опит в поддръжката на производствено оборудване - минимум 3 години;
- Умения за работа с техническа документация, много добри познания по механика, пневматика и електротехника;
- Прецизност, организираност и последователност;
- Умения за работа както в екип, така и самостоятелно.

Компанията предлага:

- Отлични условия за работа в модерна производствена база, работна среда, която стимулира и подкрепя хората, които търсят възможност за професионално развитие;
- Много добро възнаграждение, въвеждащо обучение и последващи такива;
- Стабилност и дългосрочна заетост;
- Трудов договор съборазен изцяло с българското законодателство;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Допълнителнителни бонуси;
- Осигурен безплатен транспорт.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2600 до 2800 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

21.02.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК