МАТРИЧАР И ФРЕЗИСТ

Ние сме лицензирана трудова борса КОРЕКТ 2011 РУСЕ ЕООД със седалище гр.Русе. Основната ни дейност се състои в подбор на персонал. Компанията започва да работи през 2003 г., за да подкрепя напълно работодателите в намирането, привличането и наемането на най-добрите кадри за тяхната компания.

Клиентите изискват професионални стандарти, които ние гарантираме с нашето професионално и отговорно отношение. Ние осъзнаваме, че подходът към нашите клиенти трябва да бъде съобразен с техните специфични нужди и желания. Нашата фирмена философия се базира на репутация, доверие, професионални знания, безпристрастност и коректност, прозрачност и различен подход, който зависи от специфичните и нестандартните нужди на клиента. Ето защо ние сме ефективен и надежден помощник в търсенето и подбора на служителите, които ви трябват. Ние наемаме и избираме служители с потенциал, които са най-ефективни и полезни професионалисти за вашия бизнес. Корект 2011-Русе ЕООД гарантира индивидуален подход при подбора и резултатът винаги е точният човек на точното място.

РАБОТОДАТЕЛЯ ПРЕДЛАГА: МАТРИЧАР И ФРЕЗИСТ

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ИЗИСКВАНИЯ:

-работа с фрезови машини ЦПУ;
-програмиране на машините и работа с технически чертежи;
-спазване на установените срокове и качествени стандарти на производство

-опит в металообработваща фабрика-голямо предимство;
-спазване на установените стандарти на качество и контрол на компанията;
- мотивация, лоялност, бързо навлизане в естеството на работа.

РАБОТОДАТЕЛЯТ ПРЕДЛАГА:

- Трудов договор;
- Добри условия на работа;
- Добро възнаграждение и социални придобивки

Моля изпращайте автобиография със снимка на български език!

За повече информация, както и за други предложения за работа се свържете с нас на телефон 0896 686 522 или заповядайте в офиса ни на ул. "Симеон Велики" 4 (зад Общината) с работно време от 09:00-12:00 и от 13:00-18:00.

Моля, разгледайте и другите наши предложения за работа!

ЛИЦЕНЗ 1741/25.06.2014

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

"Кап.Лейт.Ев.Винаров" 7

Дата:

20.09.2018

Организация:

Корект 2011 Русе ЕООД

Повече информация за Корект 2011 Русе ЕООД може да получите ТУК