СЛУЖИТЕЛ ПРОИЗВОДСТВО- Панагюрище

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, лидер в производството на автомобилни компоненти, търсим да назначим:

СЛУЖИТЕЛ ПРОИЗВОДСТВО

Основни задължения:

* Сглобяване на детайли;
* Работа на машина и попълване на работни карти;
* Изпълнение на работните задачи според установените правила;
* Извършване на подготвителни дейности;
* Спазване на производствената и трудовата дисциплина.

Изисквания:

* Средно образование;
* Умения за работа в екип;
* Организираност, сръчност и възможност за работа в динамична среда;
* Отговорност, лоялност и изпълнителност.

Компанията предлага:

* Трудов договор и пълни осигуровки;
* Производствен бонус;
* Работно време (3 смени);
* Дневно хранене
* Осигурен транспорт;
* Фирмено обучение;
* Отлични условия на труд.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Панагюрище

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

02.07.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК