РАБОТНИЦИ ЗА ОПАКОВЪЧЕН ЦЕХ- София

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент - световен лидер в производството на алуминиеви профили за строителството и автомобилната индустрия, набираме мотивирани кандидати за позицията:

РАБОТНИЦИ ЗА ОПАКОВЪЧЕН ЦЕХ

Локация:
София, Военна рампа

Основни задължения:

· Работа в екип при спазване на инструкциите на прекия ръководител
· Работа с производствени машини и инструменти в различни производствени звена
· Опаковане на готова продукция /алуминиеви профили/
· Спазване изискванията на безопасност на труда

Изисквания:

· Предишен опит НЕ се изисква
· Готовност за работа на смени в екип - първа, втора и нощна смяна
· Коректност и отговорност към работните задачи

Ние ще Ви предложим:

· Трудов договор с отлично възнаграждение: 1000 - 1200 лв нето
· Редовно заплащане и пълни осигуровки
· Ваучери за храна
· Месечни бонуси
· Осигурен транспорт

Възможност за израстване в индустриалната сфера !!!

Възможност за започване веднага!

При интерес, моля обади се на тел: 0889 269 030 или изпрати директно своята автобиография!

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имаш роднини, приятели, познати, можеш да ни препоръчаш като споделиш линка към обявата или номера за контакт: 0889 269 030.

Позициите са подходящи за кандидати с и БЕЗ опит в сферата на производството.

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

22.12.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК