Консултант връзки с клиенти с немски език- Русе

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси, нашата основна цел е да свързваме най-добрите кадри с
най - перспективните работодатели.

Във връзка със своето интензивно развитие в България, за нашия клиент - международна аутсорсинг компания, търсим да назначим комуникативен и мотивиран:

Консултант връзки с клиенти с немски език

Изискванията са да:

• Владееш немски език на отлично ниво;
• Демонстрираш позитивизъм и мотивация за работа;
• Притежаваш комуникативни и организационни умения;
• Умееш да работиш в екип.

Основни отговорности:

• Отговаряне на клиентски запитвания по телефон, мейл и чат;
• Анализ на възникналите проблеми и представяне на конкретно решение;
• Поддържане на клиентска база данни;
• Изграждане на устойчиви взаимоотношения с клиентите.

Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение - средномесечно възнаграждение 2000лв. бруто;
• Мотивираща бонусна система;
• Възможност за работа на 4/6/8 часа;
• Допълнително здравно осигуряване, карта за спорт, свежи плодове;
• Достъпна и комуникативна офис локация.

За повече информация относно позицията, може да се свържете с мен на: 0882 90 73 20

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2100 лева на месец

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.12.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК