Служители в производство- Борован

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е компания, лидер в производството на различни сферични кранове предназначени за газопроводои, нефтопроводи и промишлени инсталации, в момента за тях търсим производствени служители

Служители в производство

Основни задължения:

• Следи и контролира работния процес на специализираните машини;
• Следи за изправността на машините и оборудването им;
• Отговаря за наличието на производствените инструменти;
• Спазва условията за безопасност на труда;
• Поддържа чистота на работното място.

Компанията предлага:

• Трудов договор на пълни осигуровки и добро стартово възнаграждение;
• Допълнителни бонуси към работната заплата, осигурен транспорт;
• Обучителен период;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
• Работа на двусменен режим;

Изисквания към кандидата:

• Опит в сферата на производството ще бъде предимство;
• Мотивация за работа в производство;
• Отговорност, дисциплинираност и внимание към детайлите;
• Средно образование;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ейч Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Борован

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

24.09.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК