Технически Ръководител

Микромет АД е с предмет на дейност проектиране, изработка и монтаж на стоманени съоръжения, тръбопроводни комуникации, съдове с повишена опасност и нестандартно оборудване за промишлеността. За обезпечаване на контрола на своите монтажни обекти, търсим да назначим специалист на позицията:

Задължения:
Организира и ръководи строително-монтажните дейности на монтажните звена, за които отговаря.
Отговаря за стриктното спазване на проектната документация, нормативните изисквания и вътрешните инструкции на клиента
Осигурява безопасни условия на труд на обектите, за които отговаря. Провежда ежедневни инструктажи, съгласно изискванията на българското законодателство и вътрешните инструкции на клиента. Контролира и отговаря за изправността и годността на използваните лични предпазни средства
Обезпечава необходимата съпътстваща документация за завършването на обектите – актове за работа, издаване за пропуски и др.

Изисквания:
Висше техническо образование с постигната квалификация – машинен инженер.
Минимум 3 години опит на сходна длъжност.
Добра компютърна грамотност.
Опит в производствено предприятие ще се счита за предимство
Владеене на чужд език ще се счита за предимство

Ние Предлагаме:
Атрактивно заплащане, обвързано с трудов договор
Работа в екип от професионалисти във фирма с изградени традиции и добра репутация
Адекватна техническа осигуреност и добри условия на труд

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. Варна, ЗПЗ, ул. Уста Кольо Фичето 64

Дата:

18.07.2019

Организация:

Микромет АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Микромет АД може да получите ТУК