Шофьор- транспортиране на стока на фирмата

Винарска изба Магура АД търсишофьор за транспортиране на стока на фирмата.

Изисквания:
-завършено средно образование
-шофьорска книжка- кат.В
-професионална шофьорска книжка се счита за предимство
-работа с документи-базови познания
-кандидата трябва да бъде позитивен, енергичен, спретнат и отговорен към трудовите си задължения,да бъде учтив с клиентите и колегите си
-стаж на подобна позиция е предимство

Отговорности:
-доставя стоката от винарната до склада в София
-участва в товаренето и подреждането на стоките в превозното средство, извършва доставки до едрови клиенти на фирмата
-участва в разтоварването на стоката в скадовете на Магура АД
-доставя стока до клиенти
-отговаря за навременното извършване на доставките
-отговаря материално за стоките, които са му поверени
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства
-отговаря материално за наличните в него парични средства от реализирани продажби

Ние предлагаме:
-постоянна работа на трудов договор
-стартово възнаграждение- 700 лв
-почивни дни- събота и неделя
-работа в амбициозен екип
-нямаме ограничениявъв възрасттан на кандидатите

Само одбрените кандидати ще бъдат поканени на интервю

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул. Александър Пушкин №5

Дата:

11.11.2019

Организация:

Магура АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Магура АД може да получите ТУК