Машинен оператор

Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД е швейцарска компания, част от международната група Райхле Груп, световен лидер в разработката, производството и доставката на цялостни решения за изграждане на висококачествени комуникационни мрежи. Иновативните технологии, използвани в дизайна и производството на оптични и медни компоненти и кабели, гарантират висока скорост и непрекъсваемост на преноса на данни в LAN, Data Center и FTTx мрежите.

В България R&M е представена от производствената база Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД и от търговското дружество R&M България – и двете собственост на швейцарската компания.

Основаното през 2012 г. дружество Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД е тясно специализирано в разработката, дизайна и производството на оптични компоненти, използвани за цялостното изграждане на комуникационни мрежи. Продукцията на производствената база е достъпна на международните пазари чрез повече от 40 търговски организации на R&M по света.

Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД търси отговорни и мотивирани кандидати, които да се присъединят към екипа ни на следната позиция:

Основни задължения:

Управлява машини технологично свързани с производственият процес на монтаж на оптични кабели и компоненти, като спазва и следи за спазването на технологичните процеси в работния участък;
Настройва, контролира и регyлира машините при започване на стандартен работен процес;
Контролира качеството на произведената продукция , съгласно изискванията на конструктивната и технологична документация;
Съдейства за решаването на проблеми, възникнали при протичане на производствения процес;
Работи съгласно процедурите и Правилника за вътрешния трудов ред на дружеството;
Познава и спазва инструкциите за здравословни и безопасни условия на труд;
Отговаря за правилното използване на лични предпазни средства;
Използва отговорно предоставените му инструменти и оборудване.

Изисквания:

Средно или средно техническо образование;
Опит в сферата на производството е предимство;
Внимание към детайлите и умения за работа в екип;
Отговорно отношение към поставените задачи и изпълнението им;
Възможност за работа на смени (първа смяна 06.00 ч. до 14.30 ч., втора смяна 14.30 ч. до 23.00 ч.).

Компанията предлага:

Отлично стартово възнаграждение и осигуровки, съгласно българското законодателство;
Интензивно въвеждащо обучение;
Месечен бонус при постигане на производствените цели;
Атрактивен пакет от социални придобивки:
- Ваучери за храна на стойност 60 лева на месец
- Карта за пътуване за цялата градска мрежа
- Допълнително медицинско осигуряване след изтичане на изпитателния срок
- 50% финансиране от компанията на карта за посещение а спортни дейности
- Клиентска карта за намаление в голяма верига хипермаркети
- Коледен бонус
Осигурено място за хранене на преференциални цени;
Работа в чиста и безопасна среда;
Работа на смени с осигурен фирмен транспорт след втора смяна;
Отлична локация в град София (кв. Хаджи Димитър);

Ако харесвате предизвикателствата и търсите възможност за професионално развитие в динамична и международна работна среда, ще очакваме актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат третирани като поверителни, съгласно ЗЗЛД и на основание чл. 6, ал. 1 буква б), предложение второ от Общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни 2016/679.

Предоставянето не личните данни е доброволно, като е необходимо условие за участие в подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Селско, горско стопанство, рибовъдство
Машиностроене
Хранителна промишленост / храни и напитки
Енергетика
Текстилна индустрия
Химия, горива и минно дело
Производство - фармация
Металургия и минно дело
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1510 София, България, ул. Резбраска 1Е

Дата:

14.02.2020

Организация:

РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД

Повече информация за РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД може да получите ТУК