ОПЕРАТОР в УЧАСТЪК – „СУШЕНЕ и ГРАНУЛИРАНЕ“

„БИОВЕТ АД“ е водещ европейски производител на фуражни добавки, премикси, активни субстанции и готови лекарствени средства за лечение, профилактика и подобряване здравето и продуктивността на животните.
„БИОВЕТ“ АД може да се похвали с над 60 годишна история, съчетана с традиции в производството на продукти с приложение във ветеринарномедицинската практика.

Ние в „БИОВЕТ“ АД се развиваме динамично и иновативно.

За производствената ни площадка в гр. Пещера, търсим да назначим:

ОПЕРАТОР – „СУШЕНЕ и ГРАНУЛИРАНЕ“
/работи се на трисменен режим/

Вие сте:
- енергичен, наблюдателен и постоянен в работата си.
- отдава ви се да водите технологична документация.
- имате завършено средно/висше техническо образование.
- не ви притеснява работата на твърд трисменен режим на работа.
- нямате опит в бранша ни, но имате желание за работа.

Задачи:
- наблюдавате производствения процес на сушилнята/гранулатора;
- контролирате ефективното изразходване на суровините и материалите според материално разходните норми;
- спазвате производствени правила за работа.

Предлагаме ви едно съвместно сътрудничество, в което ще има:
* въвеждащо и надграждащо обучение;
* възможност за кариерно развитие;
* сигурна и постоянна работа;
* трудов договор с пълни осигуровки;
* отлично възнаграждение и бонуси;
* различни социални придобивки – ваучери за храна, застраховка и др.;
* осигурен транспорт от гр. Пазарджик, гр. Кричим, гр. Велинград до гр. Пещера;
* за населените места където не е осигурен служебен транспорт се поемат пътните разходи на служителя.

Ако нашето предложение представлява интерес за вас моля изпратете Вашата Автобиография.
Можете да получите допълнителна информация на телефон: 0876 449 817.
Гарантираме пълна конфиденциалност на всички кандидати.
Данните предоставени от вас са под специалната закрила на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за нуждите на първоначалния подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство - фармация

Населено място:

Гр. Пещера, Гр. Пазарджик

Адрес:

гр. Пещера, ул. "Петър Раков" №39

Дата:

26.03.2020

Организация:

Биовет АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Биовет АД може да получите ТУК