Машинен оператор - производство на пластмасови изделия- Асеновград

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, лидер в производството на пластмасови компоненти, търсим да назначим:

Машинен оператор - производство на пластмасови изделия

Отговорности:
Отговорност за персоналa;
Следене на производствените мощности и процеси в смяната;
Тестване, настройка на шприц машини и осигуряване на тяхната поддръжка;
Контрол на изпълнение на поръчките;
Гарантиране на изискванията за качество.

Компанията предлага:
Трудов договор с пълни осигуровки;
Работа на три смени;
Ваучери за храна;
Производствен + присъствен бонус;
Работно облекло;
Транспорт от Пловдив и Асеновград;
Възможност за развитие;
Отлични условия на труд.

Изисквания:
Висше или средно техническо образование;
Желание за усвояване на професионални знания в производството на пластмасови детайли;
Желание за усвояване на умения за ръководене на персонал;
Умения за работа в екип;
Готовност за работа на трисменен режим;
Познания по немски или английски са предимство.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.06.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК