РАБОТНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВЕНА КОМПАНИЯ В БОТЕВГРАД

За наш корпоративен клиент - световна производствена компания в автомобилната индустрия търсим да назначим:

ЗАПОЧВАНЕ ВЕДНАГА!

За повече информация – 0877 44 37 45

Отговорности:
Работа на поточна линия
Проверка на сглобените устройства
Спазване на работните инструкции
Изисквавания:
Готовност за работа на 3 смени (06:00-14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00)
Умения за работа в екип
Сръчност, дисциплинираност и организираност
Компанията предлага:
Трудов договор с едно от най-високите възнаграждения в бранша
Ваучери за храна 60 лв
Месечни бонуси
Въвеждащо обучение и възможност за развитие
Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества
Осигурен транспорт от/до Ботевград:

Новачене, Скравена, Врачеш, Правец, Разлив, Трудовец, Литаково, Мездра, Дърманци, Етрополе, Враца, Згориград, Моравица, Руска бела, Ябланица, Джурово, Тетевен, Лютиброд

Ако възможността да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Трудовите договори се сключват с ДЕКРА Арбейт България ЕООД.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Лиценз № 235/08.02.2018 г

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

23.10.2020

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК