Апаратчик

"Момина Крепост" АД е създадена през 1966 г. Със своя дългогодишен опит тя се е доказала като водещ производител на медицински изделия за еднократна употреба – различни видове спринцовки, сонди, катетри.
Като допълнителна дейност развива производство и търговия на пластмасови изделия за промишлеността и бита.

"Момина Крепост" АД - гр. Велико Търново търси да назначи за своето производство - Апаратчик.

Основни задължения:
- Зарежда камера за стерилизация с готова продукция.
- Следи за здравината и добрия външен вид на опаковките на продукцията.
- Води технологичния процес на стерилизация, следи параметрите му и оказва въздействие чрез командни устройства.
- Поддържа зададените параметри на стерилизация.
- Следи контролните уреди и регулатори на процеса.

Изисквания:
- Средно образование;
- Отговорно отношение към работата.

Ние предлагаме:
- Добро заплащане, постоянен трудов договор със срок за изпитване;
- Пълно работно време - 8 часа - двусменен и трисменен режим на работа;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Възможност за усвояване на нова работа.

За да кандидатствате по тази обява изпратете Вашето CV. Документите на кандидатите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

12.02.2021

Организация:

Момина крепост АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Момина крепост АД може да получите ТУК