Ръководител по поддръжка на съоръженията в завод за рециклиране във Великобритания, Бирмингам

Описание и изисквания:
Отговорности:
• Стриктно спазване на всички стандарти за здраве и безопасност.
• Уверете се, че всички проверки се извършват в съответствие с изискванията на компанията.
• Гарантиране, че персоналът е компетентен, адекватно обучен и подкрепен.
• Поддържане на стабилна среда за вътрешен контрол за спазване на процедурите в съответствие с разпоредбите ISO 9001 и 14001
• Да наблюдава работата на изпълнителите, които посещават обекта.
• Уверете се, че се провеждат ежеседмични тестове за пожарна безопасност.
• Използвайте и обучете както инженери, така и експлоатационен персонал за изискванията на TPM, където е подходящо.
• Приоритизирайте задълженията за техническа поддръжка според изискванията ежедневно или според указанията на оперативния мениджър.
• Проследяване, анализ и подобряване на ключови параметри за поддръжка, като използване на активи, разходи за поддръжка, спазване на ПМ, спазване на графика, включително, но не само, LOLER, съдове под налягане, включително пара, PUWER, платформи за достъп или всякакви други възложени елементи от висшето ръководство.
• Записвайте, наблюдавайте и анализирайте всички грешки чрез внедряване на KPI за всяка област на оборудването и се уверете, че са предприети основни действия и са приложени подобрения в договорения график.

• Разработване на философия за непрекъснато усъвършенстване на екипа за поддръжка, прилагане и поддържане на рационализирани принципи като TPM, 5S и Poke Yoke. Lean Six Sigma оцелява перфектно, но не е от съществено значение.
• Наблюдавайте и управлявайте изпълнението на KPI и целите и развитието на целия персонал за поддръжка на заводи, както и внимателно управление на въпроси, свързани с ОП, празници и всякакви дисциплинарни нарушения.
• Подпомагайте екипа по поддръжката, когато и където се изисква попълване за празници и помощ при TPM или аварии.
• Управление на комунални съоръжения и архиви.
• Управлявайте изпълнителите и разходите в съответствие с фирмената политика.
• Управлявайте проекти и задачи със сътрудничеството на съответните екипи и мениджъри.
• Наблюдава работата на оборудването и системите на инсталациите;
• Изпълнявайте всякакви други разумни задължения в рамките на общата функция на работата, както е поискано от главния оперативен директор.
Ние изискваме:
• Богат производствен и експлоатационен опит.
• Уверен и влиятелен комуникатор на всички нива.
• Опит на ръководене и управление на оперативен персонал.
• Има потенциал да премине към по-голяма роля в рамките на 3-4 години
• Познаване на съвременните практики за качество, инструменти и техники, квалифицирани или желаещи да постигнат. Желани, но не от съществено значение.
• Знанията и опитът от работата в сектора за рециклиране са желани, но не и съществени.
• IOSH отговаря на изискванията, но не е от съществено значение.
• Обширни познания за работните практики по ЗЗТ, желани, но не от съществено значение.
• Съответна екологична квалификация, постигната или желана за придобиване. Желани, но не от съществено значение.
• Кандидати само с предварително установен статус!
Ние предлагаме:
- заплата 12,00 - 13,50 лири на час
- работно време 8:00 - 17:00 От понеделник до петък, поне 40 часа седмично
- настаняване в района на фабриката, 50 - 90 лири на седмица.
- незабавен старт след одобрение от работодателя.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280 и GSM: 0889433365.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 4200 до 4700 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София, Гр.

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

12.04.2024

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК