Помощник Ръководил производство - Пазарджик

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа в завода на наш партньор – успешна производствена компанията, на позицията:

Помощник Ръководил производство

Основни отговорности:
Ръководи, обучава и развива производствения екип;
Координира и контролира работата на подчинените му и осъществява надзор над груповата продукция;
Отговаря за безопасността на екипа и осигурява подходящо оборудване за лична защита;
Изпълнява ангажименти по график, като се занимава и с поддържането на мотивацията на екипа;
Дава предложения за подобрения и оптимизации на процесите;
Подпомага производствените Инженери при въвеждането на оборудване в производството.

Изисквания:
Висше образование в сферата на Електротехниката или друга подобна;
Практически опит на сходна позиция поне 3 години;
Познания по микропроцесорни системи;
Предишен ръководен опит;
Готовност да участва във вътрешно фирмено обучение.

Компанията предлага:
Възможност за развитие;
Добро възнаграждение;
Допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
Осигурент транспорт;
Допълнителни придобивки.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.01.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК