РАБОТНИК производство РЕДОВНА СМЯНА

Във връзка с разширяване на производствените си мощности "ДАНКО СИСТЕМС" ООД търси отговорни работници за металопроизводство.

Отговорности и изисквания:

- Обща, неквалифицирана работа с металообработващи машини;
- Подготовка на детайли за сглобяване;
- Сглобяване на механизми за мебели;
- Пакетиране;
- Стриктно спазване на възложените задачи;
- Умения за работа в екип.

Предлагаме:

- Стриктно спазване на договореностите между страните;
- Здравословни и безопасни условия на труд;
- Социални придобивки и бонусна система;
- Отлични условия на работа в динамична среда;
- Работа в млад и енергичен екип;
- Редовно заплащане на седмична база;

Работно време: 8:00- 16:30 ч, с полагаеми технологични почивки.
Почивни дни: събота и неделя, както и всички официални неработни дни.

Ако имате интерес и желание да развиете практически умения за работа с машини и производствено оборудване, обадете се на посочения телефонен номер или заповядайте на място в производствената ни база. Ще се радваме да разгледаме и обсъдим Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство
Металургия и минно дело
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Кукленско шосе

Дата:

03.04.2023

Организация:

ДАНКО СИСТЕМС ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДАНКО СИСТЕМС ООД може да получите ТУК