ПЕКАРИ ЗА ИРЛАНДИЯ

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш клиент, верига пекарни в гр. Sligo, Ирландия търсим: ПЕКАРИ

ТО ЕТО ГО И ПРЕДЛОЖЕНИЕТО КЪМ ВАС:

Оказване на съдействие по преместването, транспорта и настаняването.

Основни задължения и отговорности:
- Приготвяне на хлябове, кифлички, теста и занаятчийски хлябове;
- Управление на процеса по подготовка и печене на тестени изделия;
- Комуникация с клиенти на пекарната;

Основни изисквания:
- Задължителен опит като пекар или хлебар - минимум 2 години;
- Готовност за работа извън страната;
- Английски език ще се счита за предимство, но не е задължителен;
- Комуникативност и умения за работа в екип;

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение;
- Въвеждащо обучение;
- Безплатни храни и напитки;
- Оказване на съдействие по преместването, транспорта и настаняването;
- Възможност за кариерно развитие и израстване в компанията;

С предимство ще се разглеждат Автобиографии на английски език.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1815/08.12.2014

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3600 до 3800 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

31.05.2022

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК