Шофьор - оператор на комбинирана миксер-бетонпомпа тип Пуми

Изисквания към кандидатите:
- Да имат опит на такава длъжност;
- Техническа грамотност;
- Да имат шофьорска книжка, категория "С";
- Да имат документи за професионална компетентност;
- Валиден психо преглед;

Отговорности:
- Следи и поддържа техническото състояние на машината;
- Отговаря за изправността на машината;
- Получава, води и отчита пътните листове за извършената работа;

Компанията предлага:
- Коректно отношение;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Постоянен трудов договор;

Основни изисквания и предимства:
-Техническа грамотност;
-Опит в промишлената и строителната сфера;
-Опит в управлението, поддържането и ремонта на машини, технически съоръжения и пътностроителна техника.

Изпратете своето CV на имейл адрес: bulmekseood@abv.bg
Оценяваме кандидатите въз основа на техните качества и съответствието им с нашите изисквания.
След одобрение на документите за кандидатура, ние ще се свържем с Вас.
Гарантираме пълната конфиденциалност. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
-Техническа грамотност; -Опит в промишлената и строителната сфера; -Опит в управлението, поддържането и ремонта на машини, технически съоръжения и пътностроителна техника.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

с Бутан ул. Ген. Петър Панчевски 15

Дата:

09.01.2023

Организация:

Булмекс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Булмекс ЕООД може да получите ТУК