Работник в цех за мариноване

Фирма САМЕКС ЕООД оперира ресторантите на KFC в България от 1994 г. Ние сме първият оператор в сферата на бързото обслужване на българския пазар.

За производствен цех за мариноване на пилешки разфасовки в София обявяваме свободна позиция за Работник в цех.

Основни задължения и отговорности:

- Мариноване на пилешките разфасовки съгласно установените стандарти и процедури
- Поддържане на хигиената на работното си място
- Спазване на фирмените стандарти
- Осигуряване на отлично качество на произвежданите продукти
- Спазване на изискванията за безопасност и сигурност на храните

Ние ви предлагаме:
- Работа по трудов договор
- Почасово заплащане
- Допълнително възнаграждение в зависимост от производителността
- Фирмено обучение по международни стандарти
- Осигурени средства за храна
- Ваучери за храна до 110 лв.
- Възможност да доведеш приятел и да получиш паричен бонус в размер на 400 лв.
- Не се изисква предишен опит

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1550 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Дата:

31.03.2023

Организация:

Самекс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Самекс ЕООД може да получите ТУК