Супервайзер на камериерите в хотел, Англия Брайтън

Описание

AНГЛИЯ БРАЙТЪН СУПЕРВАЙЗЕРКА НА КАМЕРИЕРИ В ХОТЕЛ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ: 5 минути проверка на почистена стая, 12 стаи на час,зареждане на стаите с бельо, обучение на нови камериерки.

ИЗИСКВАНЕ:
- жена до 45 години;
- опит минимум две години в почистване или като камериерка;
- умения да ръководи екип;
- отговорна, инициативна, коректна;
- готовност за дългосрочна работа;
- Минимален английски език.
- провеждане на интервю с работодателя на български език;

ПРЕДЛАГА СЕ:
- Един месец пробно като камериерка със заплащане 7.84 паунда на час , след това 8.00 паунда за три месеца, 8.20 паунда след това.
- 8 часа седмично
- Заплащане след 2 изработени седмици;
- Работи се 40 - 50 часа седмично;
- Осигурена квартира - 90 паунда седмично с включени всички консумативи.
- Наличност от 180 паунда за поемане на наема до получаване на първото заплащане.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

18.05.2018

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК