Работа в Германия в Кафетерия на открит басейн - сезон 2019

Кафетерията се намира в открит басейн в малко туристическо градче, известно със защитената си природа. Басейнът, разположен в покрайнините на града във силно залесена и озеленена зона е с максимален капацитет в горещите летни дни ок. 2000 човека. Кафетерията се управлява от младо българско семейство в регистрирана по немското законодателство фирма. Фирмата се ползва с изключително положително име, както сред многобройните клиенти, така и сред контрагенти и община, тъй като се съблюдават немските стандарти, традиции и коректност!

За попълване на младият и енергичен екип, се търсят за сезон 2019 – от 15 Май – 15 Септември, 3-ма служители за работа в кафетерията. Работата се състои в приготвянето на „хапване“ от типа „Fast food“, както и прилежащите дейности по поддръжка на хигиена и чистота на работно място. За изпълнението на работните задължения не се изисква опит в кухня, както и владеенето на немски език!

Отговорности:
- Спазване на съществуващите дисциплина и правилници на работа
- Приготвяне на качествени продукти според стандартите на фирмата
- Поддържане на високо ниво на хигиена и чистота по време на работа
- Правилно експлоатиране на материалната база, инвентар и съоръжения в кафетерията

Изисквания:
- Способност за работа в динамична среда
- Енергичност и организираност
- Способност за работа в екип
- Отговорност и точност
- Предишен опит не се изисква
- Владеене на език не се изисква

Предлагаме:
- Квартирата и храната се поемат от работодателя
- Безплатно ползване на басейна в почивните дни
- Работа в приятна среда и сред млад екип
- Коректни условия на работа и заплащане
- Възможност от страна на работодателя за организиране на посещение на забележителности в близките големи градове

Подходяща и за студенти, кандидат-студенти, млади хора през летният сезон.
За кандидатстване, моля използвайте следният E-Mail: dimcho_ivanov@abv.bg

При проявен интерес или доуточняващи въпроси, моля кандидатствайте с автобиография с актуална снимка или отправете въпросите си на посоченият E-Mail адрес! Лице за Контакт: Димчо Иванов, Управител.
Ще се свържем само с първоначално одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и съблюдаване на ЗЗЛД!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Наличие на предишен опит в кухня би било предимство, но не е задължително изискване.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Работа в чужбина

Държава:

Друга държава

Адрес:

64720 Michelstadt, \"Am Stadion\" 11

Дата:

01.04.2019

Организация:

Betrieb Kiosk im Waldschwimmbad

Повече информация за Betrieb Kiosk im Waldschwimmbad може да получите ТУК