Хост/еса

За наш клиент търсим Хост/еса. Политиката на заведението е клиентите да получават висок стандарт на обслужване. За да се поддържа идеална атмосфера за всички, се прилагат правила, важащи както за гости, така и за служители.

Задължения:
- Любезно и приветливо посрещане и настаняване на гостите на заведението;
- Да проявява учтивост и тактичност при общуване с посетители и служители.

Изисквания:
- Умение за работа в екип;
- Много добро владеене на английски език;
- Приветлива и комуникативна личност;
- Умение за проява на дискретност по време на работа;
- Отговорно отношение към поетите отговорности.

Какво ще получите:
- Обучение за стандартите на обслужване, които се прилагат в заведението;
- Петдневна работна седмица (предварително изготвен график);
- Осем часова работна смяна;
- Ваучери за такси след приключване на втора смяна;
- Осигурено хранене по време на смяна;
- Осигурена работна униформа, както и химическо почистване;
- Коректни трудови отношения.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
- да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
- да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

11.02.2020

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК