Управител на хотелски комплекс

Фирма,притежаваща висок клас целогодишно работещ хотелски комплекс ,намиращ се в Родопите, търси динамичен, отговорен и предприемчив специалист за позицията УПРАВИТЕЛ НА ХОТЕЛСКИ КОМПЛЕКС.
Фирмата предлага отлични условия за работа и заплащане, възможности за професионална реализация.

Задължения:

- Ръководи и организира цялостната стопанска дейност на хотела
- Осигурява високо качество на предлаганите туристическите услуги
- Участва активно в разработването на маркетинговите концепции за развитие на хотела и предлаганите услуги
- Представя хотелския комплекс пред контрагенти, представители на туристически фирми и други клиенти
- Анализира резултатите от дейността и ги обсъжда с Управителя на фирмата
- Отговаря за спазване на фирмените правила и стандарти на поведение.
- Следи за спазване на правилника за вътрешния ред в хотела
- Извършва подбор на персонал
- Ръководи екип от специалисти

Изисквания към кандидата:
- Образование- висше в областта на туризма
- Опит като ръководител на хотел- мин. 3 год
- Отличен английски език,втори език- предимство
- Способност за взимане на бързи решения в ситуации под напрежение
- Отлични организаторски и презентационни умения
- Умение за създаване на атмосфера на внимание към гостите на хотела
- Умение за ръководене на екип
- Отлична компютърна грамотност
- Шофьорска книжка

Ако позицията представлява интерес за Вас, ако притежавате необходимите качества и амбиция за реализация, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

03.09.2019

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал