Tърговски представител-поръчки

Описание

Tърговски Представител
Водеща дистрибуторска компания в сферата на търговията с бързооборотни стоки търси да назначи високомотивиран и ориентиран към резултатите специалист, който да се присъедини към нашия екип за регион Стара Загора на длъжност:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Задължения и отговорности:
- Изгражда и развива търговската мрежа в поверения му район
- Поддържа ефективни и трайни бизнес отношения с клиентите, спазвайки политиката и стандартите на фирмата
- Извършва директни продажби на продукти и консултации на потенциални и настоящи клиенти за текущи промоции и активности
- Активно привлича нови клиенти
- Отговаря за събирането на дължимите суми съгласно процедура за кредитния контрол и кредитните лимити на обслужваните клиенти

Изисквания:
- Професионален опит в сферата на търговията с бързооборотни стоки минимум 2 год.
- Умения за работа в екип
- Отлични комуникативни, организационни и мотивационни умения
- Аналитично мислене и способност за взимане на решения
- Коректност и вежливост във взаимоотношенията с клиенти и колеги
- Компютърна грамотност (MS Office Applications)
- Висше образование
- Валидно свидетелство за управление на МПС и възможност за интензивни пътувания

Компанията предлага:
- Работа в предизвикателна и динамична среда с екип от професионалисти
- Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
- Социални придобивки
- Служебен автомобил, телефон, мобилно устройство
- Познаване на най-добрите международни търговски практики
- Обучения и възможности за кариерно развитие

Очакваме Вашите автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка до 05.01.2018 г. Моля, посочете референтния номер на позицията за която кандидатствате Ref. Nо: PSR

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Нехранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

София 1000, бул. цар Освободител 10

Дата:

05.12.2017

Организация:

Виста АВТ АД