Търговски агенти

Описание

ТЪРГОВСКИ АГЕНТИ
Във връзка с разширяване на дейността си и разрастване на екипа, търсим търговски агенти в гр. Плевен за продажби на СОД услугата(сигнално-охранителна дейност), чрез превличането на нови клиенти (обекти), използвайки схемата на директен маркетинг.
Преди да кандидатствате за позицията, е важно да знаете че:
1. За позицията трябва да отговаряте на посочените по-долу изисквания, трябва да имате упоритост, търпение, нагласа за обучение и търговски нюх.
2. Тази работа е за кандидати, които не приемат ограничения във възможностите за високи доходи и приемат риска да полагат максимални усилия в работата си, защото вие ще получите парите си, когато клиентът ви осъществи сделка, благодарение на вашите усилия.
3. Пазарът, икономическата среда и марката под която ще работите, ви дават възможности за висока мотивация , тъй като в работата сме еталон за качество на услугата и пример за подражание сред конкурентите ни.
Предлагаме:
- обучение;
- възможност за обичайни средни месечни доходи - между 600 и 1200 лв.;
- възможност за кариерно развитие и преминаване на лидерска позиция;
- отлична правна и техническа обезпеченост при работата на агента;
- гъвкаво работно време и ангажименти;
- предлагаме едни от най-добрите условия за заплащане и развитие в нашия бранш;
- работа на високо професионално ниво, като печелим ежедневно уважението на нашите клиенти.
Изисквания:
- представителна визия;
- отлични комуникационни умения;
- опит в работата с клиенти;
- инициативна и динамична личност;
- умения за работа в екип.
Отговорности:
- презентиране на услугата СОД;
- организиране на срещи с клиенти;
- участие при водене на преговори;
- откриване и анализиране нови пазарни възможности;
- активно за привличане на нови клиенти;
- организиране на сделки
- съдействие за сключване на договори.
Одобрените кандидати по документи, ще бъдат поканени на събеседване в гр. Плевен.
тел. за контакт: 0894 469 422 – Огнян Мартинов

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 600 до 1200 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

Плевен

Дата:

12.12.2017

Организация:

ВИП