Служители за Хранителна верига магазини - 3 месеца заетост (4 или 6 часови смени)

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

За наш партньор - международна верига хранителни магазини, търсим да назначим:

Ние предлагаме:

• Временна заетост (3 месеца) със старт началото на м.Юни;
• Гъвкаво работно време - 4 или 6 часови смени;
• Отлично възнаграаждение + социални придобивки.

Основни изисквания и задължения:

• Валидна ЗДРАВНА книжка;
• Вашият работен ден ще включва разнообразни дейности от редене на стоки, обслужване на клиенти и подготовка за следващия ден;
• Колективен дух, динамична и любезна личност;

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

25.06.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК