Шофьор - кат. С и С+Е (София и София област)

Търговски консултантAdecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент – транспортна компания, служител на позиция:

Отговорности:

• Превозване на отпадъчни материали от клиентите на компанията до базата за съхранение;
• Комуникация с клиентите на компанията, във връзка с вземане на товарите;
• Управление на поверените МПС-та според стандартите на компанията.

Изисквания:

• Шофьорска книжка С и С+Е категория;
• Тахографска карта;
• Карта за професионална компетентност;
• Свидетелство за психологическа годност;
• Предишен опит като шофьор на товарен автомобил;
• Умение за работа с навигационни системи за тежкотоварни автомобили.
• Отговорно и коректно отношение към работата.

Ние предлагаме:

• Стандартно работно време от 08:30 – 17:00, с възможност за по-ранен старт;
• Твърда заплата + бонуси на база на осъществените курсове курсове, със средно нетно месечно възнаграждение в размер на 1 800 – 2 200 лв.;
• Извършване на курсове основно в София и София окръг;
• Нови и напълно оборудвани за работа камиони.
• Изходна точка от Божурище.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.
Удостоверение за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за други държави №1815 от 08.02.2014г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК