Специализиран бюти консултант- Бургас

Описание

Специализиран бюти консултант
Аdecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент, служители на позиция:

Основни задължения:

• Изпълнение на месечните цели за продажби на дребно на марките на L’Оreal Luxe
• Професионално консултиране и грим на клиентите за продуктите от портфолиото на L’Оreal Luxe в специализиран търговски обект
• Представяне на промоционални активности на търговските марки.
• Мърчъндайзинга на марките на L’Оreal Luxe в магазините
• Поддържане на необходимата оптимална стокова наличност на продукти, тестери и промоционални материали
• Съблюдаване и запазване на високите лукс стандарти, реномето и престижа на марките на L’Оreal Luxe в магазините
• Изготвяне на регулярни месечни отчети за продажби, справки за стокови наличности и наличности на рекламни, демонстрационни и промоционални материали в магазините.
месечни отчети за продажби, справки за стокови наличности и наличности на рекламни, демонстрационни и промоционални материали в магазините.

Нашите изисквания:

• Образование: Средно или висше.
• Опит в работата с клиенти
• Умения и познания в областта на грима, ще се считат за предимство
• Компютърна грамотност и наличие на персонален компютър.
• Познания и интереси в областта на козметични, парфюмерийни и грим продукти.
• Предимство е владеенето на чужд език – английски или френски.
• Лични качества: Увереност, инициативност, eнергичност, бизнес ориентираност, екипност и лоялност

Какво предлагаме:

• Отлични условия за работа
• Трудов договор
• Фиксирана заплата плюс бонуси
• Обучение
• Работа в млад и динамичен екип

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК