Практиканти за хипермаркет Kaufland, гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник

Ти си ученик или завършил училище, който иска да даде началото на своето професионално развитие? Обичаш динамиката, искаш да изкараш собствени пари това лято и имаш навършени 18 години? Тогава заповядай при нас! Kaufland България стартира мащабна практикантска програма в 16 града от 08.07.2019 г. до 23.08.2019 г.

Твоите задачи:
подреждане и зареждане на стока
подпомагане на колеги от различни сектори на магазина – стоки, свежи храни, каси
обслужване на клиенти
Критерии към кандидатите:
ученик, навършил 18 години
желание за научаване на нови и интересни задачи
интерес за общуване с хоратересни задачи
Нашето предложение:
гъвкаво работно време на трудов договор за 1 или 1,5 месеца
брутна месечна заплата при 6-часов работен 563 лв или 8-часов работен ден 750 лв и 60 лв ваучери за храна
обучение по процесите в магазините на лидера сред търговските вериги в страната
динамичен и интересен екип
Ако сме предизвикали интереса ти, моля изпрати ни своята автобиография за кандидатстване до 21.06.2019 г.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакт:
Кауфланд България ЕООД енд Ко. КД
На Информация – на вниманието на Администратор персонал
гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник

Нека започнем съвместно работа за едно успешно бъдеще.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

1233 София, ул Скопие 1 А

Дата:

14.06.2019

Организация:

Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК