Служители в отдели на пълно и непълно работно време за хипермаркет Kaufland, ул.Т.Каблешков - София

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:

• извършване на дейности, свързани със стоките в хипермаркета - изваждане от склада, зареждане на рафтовете
• вежливо, отзивчиво и любезно обслужване на клиентите
• работа с парични средства и фискални устройства.

Твоят профил:

• имаш завършено средно образование
• любезен си, обичаш да общуваш с хора и желаеш да работиш в екип
• изпълняваш отговорно поставените задачи
• имаш готовност за работа на смени - на пълно (8ч.) и непълно (4/6 ч.) работно време

Нашето предложение:

• стартово брутно месечно възнаграждение в размер на 600/900/1200 лв. за 4/6/8 часов работен ден и 3-месечен изпитателен срок
• социален пакет от придобивки: ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта
• гъвкаво работно време на смени и коректност при отчитането му до минута
• възможности за начално и надграждащо обучение и кариерно развитие в международна компания
• подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници
• 21 дни платен годишен отпуск, нарастващ с увеличаване на стажа ти в компанията
• възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в компанията
• участие във вътрешни инициативи и корпоративни събития

Ако сме предизвикали твоя интерес, моля изпрати ни твоята автобиография за кандидатстване, като в нея посочиш твоя актуален адрес.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:

Кауфланд България ЕООД енд Ко. КД
На Информация – на вниманието на Администратор персонал
гр.София, ул. Тодор Каблeшков №3

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Трудово възнаграждение:

От 600 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1233 София, ул Скопие 1 А

Дата:

10.03.2020

Организация:

Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК