ШОФЬОР ДОСТАВКИ

ОФИС ИДЕЯ ПЛЮС ООД е модерна компания,предлагаща сигурни и ефективни
бизнес решения в областта на каталожната и онлайн търговия на канцеларски материали,офис техника и мебели.

За офиса си в София търси амбициозна и креативна личност, за длъжността

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Извършва доставки на стока до клиенти на компанията в град София;
- Приема и проверява изготвените, запечатани и окомплектовани със съответните документи заявки за клиенти;
- Събира дължимите от клиентите суми по фактури;
- Извършва монтаж на офис столове;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Шофьорско свидетелство категория "В";
- Отлично познаване на град София и София област;
- Опит като шофьор-снабдител в дистрибуторска фирма ще се счита за предимство;
- Опит с монтаж на мебели и столове ще се счита за предимство;
- Положителна нагласа и желание за работа с хора;
- Експедитивност, коректност, лоялност;
- Материална отговорност.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Трудов договор на пълен работен ден;
- Фирмено обучение;
- Възможност за професионално развитие;
- Атрактивно възнаграждение, обвързано с резултатите.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:

- Автобиография;
- Актуална снимка.

Адрес на месторабота: Логистична база "Офис Идея Плюс", жк.Дружба 2, бул."Проф.Цветан Лазаров" 113.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул.проф.Цветан Лазаров №12

Дата:

02.10.2018

Организация:

ОФИС ИДЕЯ ПЛЮС ООД

Повече информация за ОФИС ИДЕЯ ПЛЮС ООД може да получите ТУК