МЪРЧАНДАЙЗЕР- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За наш клиент - безспорен лидер на пазара в производството и търговия на захарни изделия, търсим динамична и комуникативна личност, ориентирана към резултати, за позицията:

МЪРЧАНДАЙЗЕР

Основни отговорности:

Изпълнение на мерки за мерчандайзинг в определени магазини/локации.
Управление и подреждане на продуктовата експозиция.
Оптимизиране на визуалната и пространствена представяне на продуктите.
Подръжка на добри отношения с клиентите и връзка с тях.

Изисквания:

Предишен опит в областта на мърчандайзинга е предимство;
Опит в сферата на бързооборотните стоки;
Отлични комуникационни умения;
Отговорност и способност за работа в екип;
Способност да работите в динамична среда и да се адаптирате към различни местоположения;

Предлагаме:
Конкурентно възнаграждение и бонусна схема;
Служебен автомобил;
Ваучери за храна;
Работа в стабилна компания с изградени традиции;
Възможности за професионален растеж и обучение;
Приятелска работна обстановка.

* Ако отговаряте на изискванията и искате да направите първата крачка в новото Ви кариерно развитие, кандидатствайте с автобиографията си!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

27.11.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК