РЕГИОНАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ

Описание

Регионален Представител Ключови Клиенти – регион София
Дивизия Non Food

Изисквания:

- Висше образование – икономическо се счита за предимство;
- Опит в сферата на продажби на бързо оборотни стоки – минимум 2 години;
- Работно ниво на английски език – писмено и говоримо;
- Отлично владеене на MS Office;
- Активен шофьор – минимум 5 години опит;
- Търговски умения: опит в преговорите.

Основни Задължения:

- Отговаря за планиране на продажбени цели, годишни договори на поверените Локални Ключови Клиенти
- Управлява бюджетите на ЛКК, договаря промоционални активности и програми. Оптимизира заявки спрямо предвидените активности
- Извършва количествен и качествен контрол на целите на поверените Локални Ключови Клиенти и анализира тяхното представяне
- Управлява екип от мърчандайзeри, с цел подобряване на цялостното представяне на продуктите на компанията. Ангажира и развива екипа, който ръководи. Контролира представянето на екипа.

Лични качества:
- Умение за самостоятелно приоритизиране и организиране на текущите задачи;
- Умение за работа в екип и управление на хора;
- Способност да убеждава и отстоява позициите на компанията;
- Много добри комуникационни умения и аналитичност.

Ако имате интерес, отговаряте на гореизброените условия и имате желание да се присъедините към нашия екип, изпратете CV и актуална снимка.
Обратна връзка осъществяваме само с одобрените по документи кандидати и при покана за интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.Шумен, бул.Мадара 48

Дата:

26.02.2019

Организация:

Фикосота ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фикосота ООД може да получите ТУК