Trainee Продажби (м/ж) - РД Кабиле

В Lidl правим всичко, което е добро, още по-добро. Правим невъзможното възможно – както за нашите клиенти, така и за нашите служители. Нека нашата Trainee-програма Ви помогне да продължите да се развивате и да станете успешни.

Започнете Вашия професионален път в Lidl! Ние Ви предлагаме 14-месечна платена Trainee-програма с перспектива за постоянна работа!

За нашето регионално дружество в с. Кабиле, обл. Ямбол търсим:

Trainee Продажби (м/ж)

Вашите задачи:
• Запознавате се с работата на ключови отдели в регионалното дружество и централния офис;
• Обучението Ви във филиала следва йерархичните нива и преминавате през позициите на касиер-продавач, младши заместник-мениджър филиал, заместник-мениджър филиал и мениджър филиал;
• Участвате в обучения за целевата позиция Регионален Мениджър Продажби и поетапно поемате отговорностите на позицията във финалния етап от обучението.

Вашите умения:
• Успешно сте завършили висше образование с фокус Търговия / Икономика или сте в процес на завършване;
• Имате начален професионален опит (пр. от студентски стажове и практики), не повече от година и половина;
• Отличавате се със силна мотивация за работа и много добри комуникативни умения;
• Притежавате шофьорска книжка и шофирате активно;
• Владеенето на немски език на много добро ниво е предимство.

Нашето предложение:

Ние вярваме във Вашите умения и във Вашите идеи. За да можете да се концентрирате точно върху тях, имате нужда от поле за изява и сигурност. И точно тях ще Ви предложим в нашата Trainee-програма.

Тук ще бъдете развивани, насърчавани и ще Ви бъдат възлагани отговорности както в екип, така и индивидуално. Използвайте шанса да спечелите от разнообразните възможности в Trainee-програмата и преоткрийте Lidl.

Ние ще подсилим качествата, които притежавате, и заедно ще работим върху развиването на потенциала Ви. Нека заедно направим Lidl възможен.

Предлагаме стартово заплащане в размер на 2 900 лв. бруто + ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно + допълнително здравно застраховане.

Събудихме ли интереса Ви?

Тогава кандидатствайте чрез бутон Кандидатствай.

Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложена автобиография и мотивационно писмо.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност, както и при съблюдаване защитата на личните Ви данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.

* Пълния информационен текст за защита на личните данни прочетете на кариерния сайт на Лидл България.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Образование:
Бакалавър

Профил:
Търговия / Икономика

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. с. Кабиле, обл. Ямбол

Адрес:

с. Равно поле 2129 ж.к. -, ул. \\\"3-ти Март\\\" No 1

Дата:

05.04.2019

Организация:

Лидл България ЕООД Енд КО.КД

Повече информация за Лидл България ЕООД Енд КО.КД може да получите ТУК