Регионален Представител Продажби и Мърчандайзинг/Sales & Merchandising Representative

Фикосота обявява свободна позиция с цел разширение на търговски екип - хранителни продукти (Итал Фууд)

Регионален Представител Продажби и Мърчандайзинг
Регион – София

Задължения
• Поддържане и развиване на асортимента на Итал Фууд в поверената мрежа от търговски обекти.
• Интензивно пътуване за контролиране на договорните отношения с клиентите в региона
• Изготвя и поддържа регулярното и промоционално излагане на продуктите на Итал Фууд според мърчандайзинг стандарти в обектите от графика
• Оптимизиране на заявки от търговските обекти. Приема заявки по необходимост.
• Договаряне на промоционални активности в параметрите определени от Регионален Мениджър Продажби
• Сътрудничество с дистрибутори и Търговски Агенти на дистрибутори в региона
• Съблюдава за спазване и изпълнение на търговската политика на компанията
• Изготвя отчети и справки за обектите, за които отговаря

Изисквания
• Опит на сходна позиция 1-1,5 години
• Активен шофьор
• Добро говоримо и писмено ниво на английски език
• Компютърни умения - MC Office, PowerPoint, Excel – формули, попълване и обработка на данни
• Познания за търговска математика
• Висше Икономическо образование е предимство.
• Търговски опит в сферата на бързо оборотни стоки е предимство

Личностни качества
• Умение за самостоятелно приоритизиране и организиране на текущите задачи
• Умение да убеждава и отстоява позициите на компанията

Предлагаме
Възможности за развитие в бързо растяща компания с водещи пазарни позиции
Заплащане и бонусна схема – адекватно на вложените усилия и постижения

Ако имате интерес, отговаряте на гореизброените условия и имате желание да се присъедините към млад и успешен екип, изпратете CV и актуална снимка.
Обратна връзка осъществяваме само с одобрените по документи кандидати и при покана за интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
икономически

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.Шумен, бул.Мадара 48

Дата:

10.05.2019

Организация:

Фикосота ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фикосота ООД може да получите ТУК