НАЧАЛНИК ЦЕХ- Русе

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси, нашата основна цел е да свързваме най-добрите кадри с
най - перспективните работодатели.

За наш клиент - международна производствена компания с утвърдени пазарни позиции, търсим квалифициран и мотивиран кандидат, който да заеме позицията на:

НАЧАЛНИК ЦЕХ

Основни отговорности:

- Създава организация за правилно протичане на работните процеси;
- Упражнява контрол върху качеството на работа, оперативните производствени и икономически резултати от работата на цеха.
- Следи изпълнението на поставените задачи и спазването на заложените норми и времена за изработка;
- Съдейства на Ръководството и участва при извършване на подбора на персонала в ръководеният цех;
- Представя отчет към Мениджър Производство, с информация за: статус на производствените поръчки, спазване на сроковете, проблеми и начини за решаването им.

Изисквания:

- Професионален опит на ръководна позиция в голяма производствена компания;
- Опит в управлението на големи екипи;
- Висше техническо образование се счита за предимство;
- Много добро владеене на английски език;
- Силни организационни, комуникативни и лидерски умения;
- Умения за работа в екип и способност да градите авторитет с резултати от работа и знания;
- Компютърна грамотност - опит с MS Office и ERP система е предимство.

Кандидатствайте при нас и можете да получите:

- Конкурентно заплащане, съобразено с уменията и опита на кандидата;
- Годишен бонус;
- Допълнителни социални придобивки - карта за спорт, коорпоративни отстъпки и допълнително здравно осигуряване;
- Стандартно работно време от понеделник до петък;
- Активна политика за обучения и повишаване на професионалните компетенции;
- Работа в екип от ангажирани, отговорни и проактивни колеги.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2400 до 2500 лева на месец

Категория:

Производство
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Русе, Гр. Русе, Гр. Русе, Гр. Русе, Гр. Русе, Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.05.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал