АКТИВЕН ТЪРГОВЕЦ НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако работата „зад бюро“ не е Вашата сила, проактивен сте и обичате да шофирате,

ако умеете да търгувате и ежедневният контакт с много хора Ви зарежда,

ако успявате да постигате поставените цели и спазвате стриктно поети ангажименти,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация София като:

Основни задължения на позицията:
•Наблюдение и анализ на пазара на резервни части за леки, лекотоварни, товарни автомобили и автобуси
•Изготвяне на стратегия за обслужване на определени райони (София/Западна България)
•Активна продажба, намиране и консултиране на (ключови) клиенти за резервни части, консумативи и услуги, а също и директно - през гише (при необходимост)
•Изготвяне на прилежаща документация, в т.ч. оферти, договори, споразумения и работа с електронни каталози (за Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо)
•Обработка на запитвания от страна на настоящи и/или потенциални клиенти, участие в клиентски събития
•Водене на непрекъсната отчетност и постигане на зададени (качествени и количествени) цели

Изисквания към търсения кандидат:
•Завършено средно образование
•Предишен опит при работата с резервни части и/или автомобили – минимум 1 година
•Активен шофьор (категория B), с възможност за регулярни дневни командировки в Западна България
•Умения за работа с електронни каталози за резервни части
•Самоорганизираност, комуникативност и дисциплинираност
•Владеене на английски език (за четене на техническа литература)
•Работа с MS Office, вкл. Excel

Предимствата за Вас:
•Ще имате възможността да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
•Ще работите на трудов договор с 22 дни платен годишен отпуск и пълно осигуряване
•Ще получите специализирани обучения според стандартите на Даймлер АД (производител на Мерцедец-Бенц, Сетра и Фузо)
•Ще придобиете познания при работа с електронни каталози за резервни части, специализиран бизнес софтуер и уеб-базирани платформи на Даймлер АД
•Ще продължите кариерното си развитие с официалния дилър на Даймлер АД за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти на работа

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (SPa_Sf_0921), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от Силвър Стар Ритейл ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Промишлени продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

01.09.2021

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК