Търговски Представител – Дентален Сектор- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

За наш клиент бързоразвиваща се компания с сферата на дентален сектор, търсим мотивиран и целеустремен кандидат на позицията:

Търговски Представител – Дентален Сектор

Описание на позицията:
Създава и поддържа контакти с зъболекари и зъботехници в поверения му район;
Консултира специалистите, относно характеристиките и предимствата на продуктите;
Познава пазара, конкурентите и следи тенденциите;
Изготвя отчети и доклади за резултатите от своята работа

Изисквания:
Професионален опит като Търговски представител минимум 1 година;
Изградени контакти със специалисти в Денталния сектор ще се счита за предимство;
Отлични комуникативни и търговски умения;
Активен шофьор с валидна шофьорска книжка;
Отлично владеене на английски език писмено и говоримо.
Добра компютърна грамотност - MS Office;
Желание за постигане на високи резултати и цели;
Компанията предлага:
Отлични условия на труд;
Стимулиращо възнаграждение + бонус система;
Служебен автомобил и телефон;
Встъпително обучение и последващи обучения.

Ако Вие сте динамичен човек, който е любознателен и има желание да се развива във фармацевтичния бранш, то това предложение е точно за ВАС.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК