Служители магазини Хит Макс

"ХИТ ХИПЕРМАРКЕТ" ЕООД ЗА СВОИТЕ ХИПЕРМАРКЕТИ В ж.к. Младост и ж.к. "Люлин" ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ:
Служители за зареждане търговска зала и Щанд месо

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Зареждане и подреждане на щандовете със стока и следене на срокове на годност;
- Консултиране и обслужване на клиентите на съответния отдел;
- Поддържане на реда и чистотата в отдела.

ИЗИСКВАНИЯ към КАНДИДАТИТЕ:
- средно образование;
- отлична комуникативност и позитивно излъчване, умения за работа в екип;
- точност, бързина и дисциплина в работния процес;
- вежливо и компетентно обслужване на клиентите.

Ние предлагаме:
• Трудов договор с реално осигуряване
• Работа на пълно работно време
• Въвеждащо обучение
• Възможност за участие в програма "Мултиспорт"
• Гъвкаво работно време на смени
• Ваучери за храна на стойност 80лв

Ако желаете да кандидатствате за тази позиция и да работите за сериозен и отговорен работодател, моля, кандидатствайте с автобиография и снимка. Документи можете да изпратите и на пощ. адрес: магазин "ХИТ Хипермаркет" - София ПК 1799 бул. Александър Малинов 75 за отдел "Човешки ресурси".
Документите за кандидатстване ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1400 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр. София бул.Владимир Вазов 83

Дата:

08.08.2022

Организация:

"Хит Хипермаркет" ЕООД

Повече информация за "Хит Хипермаркет" ЕООД може да получите ТУК